Szczególnie Polecamy

_NO_RECOMMEND

Najbliższe Rejsy

XIV sekstantowe andrzejki na żaglowcu

Szczecin - Świnoujście

Cena: 1300 PLN

Termin rejsu: 2020-11-28 - 2020-12-02

XIV Sekstantowe mikołajki na żaglowcu

Świnoujście - Szczecin

Cena: 1300 PLN

Termin rejsu: 2020-12-02 - 2020-12-06

Najbliższe Szkolenia

_NO_TRAINING

Jacht

s/y Barlovento II

16 metrowy kadłub Barlovento II zapewnia dużo wygód potrzebnych w trakcie długich wypraw. Jacht posiada jedną kabinę 4 osobową, 2 kabiny dwuosobowe oraz kabinę kapitańską. Wszystkie kabiny są zamykane. Posiadają sporo szaf, łącznie z szafą wieszakową. Oprócz tego w centralnej części jachtu znajduje się specjalne miejsce na kurtki sztormiakowe oraz szelki. Tu mogą sobie spokojnie wisieć i schnąć. Nie wnoszenie mokrych kurtek do kabin bardzo poprawia komfort mieszkania.

W rufowej części jachtu znajduje się obszerna mesa gdzie można odpocząć po wachcie, poczytać książkę. Bardzo istotne jest to, że mesa mieści się z dala od kabin załogi oraz posiada własną zejściówkę. Dzięki temu nawet zapraszając gości nie naruszamy spokoju i prywatności osób które chcą odpocząć. Z mesy można przejść do pozostałej części jachtu poprzez kambuz.

W kabinie nawigacyjnej znajduje się duży stół na mapy oraz wygodne siedzisko, dzięki czemu można wygodnie prowadzić nawigację. Nad stołem usytuowany jest komplet przyrządów nawigacyjnych oraz tablica kontrolna silnika. Kabina posiada zamykane drzwi do kokpitu.

Kokpit jachtu został osłonięty od przodu i od góry solidną owiewką z stali i plexiglasu. Dzięki temu sternik jest osłonięty od fal i deszczu. Zabezpiecza to także zejściówkę do nawigacyjnej przed dostaniem się przypadkowej fali. W kokpicie mieści się bezproblemowo 5 osób.

Jacht został otaklowany jako kecz bermudzki. Posiada klasycznego grota i bezana. Wszelkie prace przy maszcie są bezpieczne dzięki dwóm specjalnym koszom dającym podparcie i umożliwiającym dodatkowe wpięcie załoganta. Z przodu mamy dwa rolery z fokiem marszowym i genuą. Oprócz tego w żaglowni na dziobie znajduje się zapasowy zestaw żagli oraz żagle sztormowe.

Wróć